APCA00070745150M00
Productnummer DigiKey
553-APCA00070745150M00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-APCA00070745150M00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-APCA00070745150M00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APCA00070745150M00
Beschrijving
FIXED IND 15UH 2.6A 66 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.6 A 66mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
66mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,291" L x 0,276" B (7,40mm x 7,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)