BBPY00100505102Y00
Productnummer DigiKey
553-BBPY00100505102Y00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BBPY00100505102Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BBPY00100505102Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BBPY00100505102Y00
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 500mA 490mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
Fabrikant
Pulse Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
490mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)