BDQQ001412FER47MCA
Productnummer DigiKey
553-BDQQ001412FER47MCATR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BDQQ001412FER47MCACT-ND - Cut Tape (CT)
553-BDQQ001412FER47MCADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BDQQ001412FER47MCA
Beschrijving
FIXED IND 470NH 2.6A 42 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 nH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 2.6 A 42mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
3A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
42mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
2 MHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,055" L x 0,047" B (1,40mm x 1,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,026" (0,65mm)