BMRA000606301R5MA1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BMRA000606301R5MA1 |
Beschrijving | FIXED IND 1.5UH 9.5A 15 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 9.5 A 15mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 18A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 15mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |