BMRA000606306R8MA1
Productnummer DigiKey
553-BMRA000606306R8MA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BMRA000606306R8MA1CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BMRA000606306R8MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BMRA000606306R8MA1
Beschrijving
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 4.5 A 60mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
8A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
60mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)