BPAL00060645680M09 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
68 µH Afgeschermd Inductor 1.1 A 200mOhm max. Niet-standaard
BPAL00060645680M09
Productnummer DigiKey
553-BPAL00060645680M09TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BPAL00060645680M09
Beschrijving
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
810mA
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
200mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)