BSPQ000603043N5B00
Productnummer DigiKey
553-BSPQ000603043N5B00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BSPQ000603043N5B00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BSPQ000603043N5B00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSPQ000603043N5B00
Beschrijving
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.5 nH Niet afgeschermd Dikkefilm Inductor 500 mA 170mOhm max. 0201 (0603 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
170mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
20 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
7GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
500 MHz
Type
Dikkefilm
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0201
Tolerantie
± 0,1 nH
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,017" (0,43mm)