BSPQ000603043N5B00 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BSPQ000603043N5B00 |
Beschrijving | FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 3.5 nH Niet afgeschermd Dikkefilm Inductor 500 mA 170mOhm max. 0201 (0603 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | DC-weerstand (DCR) 170mOhm max. |
Fabr. | Q bij freq. 20 @ 500MHz |
Serie | Frequentie - zelfresonerend 7GHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 500 MHz |
Type Dikkefilm | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 0201 (0603 metrisch) |
Inductantie | Apparaatpakket leverancier 0201 |
Tolerantie ± 0,1 nH | Grootte / afmetingen 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,017" (0,43mm) |