CX0603MRX7R7BB473
Productnummer DigiKey
311-1235-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1235-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1235-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CX0603MRX7R7BB473
Beschrijving
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.047 µF Doorvoercondensators 16V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CX0603MRX7R7BB473 Modellen
Categorie
Spanning - nominaal
16V
Fabrikant
Pulse Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
X7R
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage, MLCC
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Type
Pass Through
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Capaciteit
0.047 µF
Hoogte (max.)
0,030" (0,75mm)
Tolerantie
±20%