HXB6008HLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HXB6008HLT |
Beschrijving | MOD SIN 1GPP 1:1 EXT HF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 350µH LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE) Pulstransformators 1CT:1CT Opbouwmontage |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Inductantie 350µH |
Fabrikant Pulse Electronics | Draaiverhouding – primair vs. secundair 1CT:1CT |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Grootte / afmetingen 0,691" L x 0,480" B (17,55mm x 12,20mm) |
Status onderdeel Actief | Hoogte - geplaatst (max.) 0,236" (6,00mm) |
Type transformator LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE) | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |