HXB6008HLT
Productnummer DigiKey
553-HXB6008HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-HXB6008HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-HXB6008HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HXB6008HLT
Beschrijving
MOD SIN 1GPP 1:1 EXT HF SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
350µH LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE) Pulstransformators 1CT:1CT Opbouwmontage
Categorie
Inductantie
350µH
Fabrikant
Pulse Electronics
Draaiverhouding – primair vs. secundair
1CT:1CT
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,691" L x 0,480" B (17,55mm x 12,20mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Type transformator
LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C