KG450UDPL
Productnummer DigiKey
553-KG450UDPL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KG450UDPL
Beschrijving
ON GLASS, 2 DBI, 450 - 470 MHZ,
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
460MHz Spriet, recht RF-antennes 450MHz ~ 470MHz 2dBi Glas
Categorie
Type antenne
Spriet, recht
Fabrikant
Pulse Electronics
Aantal banden
1
Verpakking
Zak
Versterking
2dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
100 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Type montage
Glas
Frequentie (midden/band)
460MHz
Hoogte (max.)
15,000" (381,00mm)
Frequentiebereik
450MHz ~ 470MHz