LP450NMO
Productnummer DigiKey
553-LP450NMO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP450NMO
Beschrijving
BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, 45
Gedetailleerde beschrijving
460MHz Dome RF-antennes 450MHz ~ 470MHz 2dBi NMO Paneelmontage
Vermogen - max.
100 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequentie (midden/band)
460MHz
Frequentiebereik
450MHz ~ 470MHz
Hoogte (max.)
1,500" (38,10mm)