NMO4503CS
Productnummer DigiKey
553-NMO4503CS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NMO4503CS
Beschrijving
BASE / WHIP, 3 DBD/5.2 DBI, 450-
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
460MHz Spriet, recht RF-antennes 450MHz ~ 470MHz 5,14dBi NMO Magnetic
Categorie
Type antenne
Spriet, recht
Fabrikant
Pulse Electronics
Aantal banden
1
Verpakking
Zak
Versterking
5,14dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
200 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Aansluiting
NMO
Frequentie (midden/band)
460MHz
Type montage
Magnetic
Frequentiebereik
450MHz ~ 470MHz
Hoogte (max.)
19,000" (482,60mm)