PA2247.103NLT
Productnummer DigiKey
553-PA2247.103NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA2247.103NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2247.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA2247.103NLT
Beschrijving
FIXED IND 10UH 24A 8.6 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Niet afgeschermd Inductor 24 A 8,6mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PA2247.103NLT Modellen
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
8,6mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,650" L x 0,610" B (16,50mm x 15,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Stroom - verzadiging
26A