PA2247.103NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA2247.103NLT |
Beschrijving | FIXED IND 10UH 24A 8.6 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 10 µH Niet afgeschermd Inductor 24 A 8,6mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA2247.103NLT Modellen |
Categorie | Afscherming Niet afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 8,6mOhm max. |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,650" L x 0,610" B (16,50mm x 15,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,394" (10,00mm) |
Stroom - verzadiging 26A |