PA2247.472NLT
Productnummer DigiKey
553-PA2247.472NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA2247.472NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2247.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA2247.472NLT
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 30A 3.8 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Niet afgeschermd Inductor 30 A 3,8mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA2247.472NLT Modellen
DC-weerstand (DCR)
3,8mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,650" L x 0,610" B (16,50mm x 15,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Stroom - verzadiging
39A