PA2248.153NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA2248.153NLT |
Beschrijving | FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 µH Niet afgeschermd Inductor 22 A 7,5mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA2248.153NLT Modellen |
Categorie | Afscherming Niet afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 7,5mOhm max. |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,650" L x 0,610" B (16,50mm x 15,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,512" (13,00mm) |
Stroom - verzadiging 25,5A |