PA2248.153NLT
Productnummer DigiKey
553-PA2248.153NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA2248.153NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA2248.153NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA2248.153NLT
Beschrijving
FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Niet afgeschermd Inductor 22 A 7,5mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA2248.153NLT Modellen
DC-weerstand (DCR)
7,5mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,650" L x 0,610" B (16,50mm x 15,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Stroom - verzadiging
25,5A