PA4343.221NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA4343.221NLT |
Beschrijving | FIXED IND 220NH 53A 0.6 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 53 A 0,6mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA4343.221NLT Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 0,6mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,551" L x 0,504" B (14,00mm x 12,80mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,256" (6,50mm) |
Stroom - verzadiging 112A |