PA4343.562NLT is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Bourns Inc.
5.6 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 12.5 A 10mOhm max. Niet-standaard