PA4343.822NLT is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 212
Gegevensblad
Bourns Inc.
Op voorraad: 363
8.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 10.5 A 15,5mOhm max. Niet-standaard