PA5615.101HLT
Productnummer DigiKey
553-PA5615.101HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA5615.101HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA5615.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA5615.101HLT
Beschrijving
FIXED IND 100NH 85A 125 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 nH Niet afgeschermd Inductor 85 A 125mOhm Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
125mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,394" L x 0,236" B (10,00mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,335" (8,50mm)
Stroom - verzadiging
84A