PE-0603PFB121ST
Productnummer DigiKey
553-2387-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-2387-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2387-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE-0603PFB121ST
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2A 50mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
Fabrikant
Pulse Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
50mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz