PF0465.153NLT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Bourns Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
15 µH Afgeschermd Inductor 1.6 A 55mOhm max. Niet-standaard
PF0465.153NLT
Productnummer DigiKey
PF0465.153NLT-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0465.153NLT
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.6A 55 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PF0465.153NLT Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
55mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
24MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Niet-standaard
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,283" L x 0,283" B (7,20mm x 7,20mm)
Stroom - verzadiging
1,6A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,205" (5,20mm)