PG2292.500HLT
Productnummer DigiKey
553-PG2292.500HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PG2292.500HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PG2292.500HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PG2292.500HLT
Beschrijving
FIXED IND 50NH 53A 0.09 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 nH Niet afgeschermd Inductor 53 A 0,09mOhm Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,09mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 130°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,240" L x 0,236" B (6,10mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)
Stroom - verzadiging
84A