PGL6076.900AHLT
Productnummer DigiKey
553-PGL6076.900AHLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PGL6076.900AHLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PGL6076.900AHLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PGL6076.900AHLT
Beschrijving
FIXED IND 90NH 60A 0.155 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
90 nH Niet afgeschermd Inductor 60 A 0,155mOhm Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
0,155mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 130°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,327" L x 0,299" B (8,30mm x 7,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Stroom - verzadiging
137A