PGL6189.500HLT
Productnummer DigiKey
553-PGL6189.500HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PGL6189.500HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PGL6189.500HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PGL6189.500HLT
Beschrijving
FIXED IND 50NH 80A 0.04 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 nH Niet afgeschermd Inductor 80 A 0,04mOhm Niet-standaard
DC-weerstand (DCR)
0,04mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 130°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±15%
Grootte / afmetingen
0,394" L x 0,327" B (10,00mm x 8,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Stroom - verzadiging
148A