PGL6477.201HLT
Productnummer DigiKey
553-PGL6477.201HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PGL6477.201HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PGL6477.201HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PGL6477.201HLT
Beschrijving
FIXED IND 200NH 22A 400 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 nH Niet afgeschermd Inductor 22 A 400mOhm Niet-standaard, 3 kabels
DC-weerstand (DCR)
400mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Niet-standaard, 3 kabels
Tolerantie
±15%
Apparaatpakket leverancier
3-SMD
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,244" L x 0,244" B (6,20mm x 6,20mm)
Stroom - verzadiging
25A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,211" (5,35mm)