SB450FME12
Productnummer DigiKey
553-SB450FME12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SB450FME12
Beschrijving
STEALTH BLADE, 450 - 470 MHZ, 12
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
460MHz Blad RF-antennes 450MHz ~ 470MHz 2,14dBi FME Lijm, glas
Categorie
Type antenne
Blad
Fabrikant
Pulse Electronics
Aantal banden
1
Verpakking
Zak
Versterking
2,14dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
3 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Aansluiting
FME
Frequentie (midden/band)
460MHz
Type montage
Lijm, glas
Frequentiebereik
450MHz ~ 470MHz
Hoogte (max.)
10,000" (254,00mm)