W3907B0100
Productnummer DigiKey
553-W3907B0100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W3907B0100
Beschrijving
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,15GHz LTE Flat Patch RF-antennes 698MHz ~ 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lijm
Categorie
Type antenne
Flat Patch
Fabrikant
Pulse Electronics
Aantal banden
6
Serie
Return loss
-7,5dB
Verpakking
Bulk
Versterking
4,2dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
3 W
RF familie/standaard
Cellulair
Functies
Kabel - 100mm
Frequentie groep
Breedband
Aansluiting
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frequentie (midden/band)
2,15GHz
Type montage
Lijm
Frequentiebereik
698MHz ~ 3,6GHz