W3907B0127
Productnummer DigiKey
553-W3907B0127-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W3907B0127
Beschrijving
LTE DIVERSITY FPC ANTENNA
Gedetailleerde beschrijving
829MHz, 1,4694GHz, 1,5845GHz, 1,9475GHz, 2,5GHz, 3,5GHz 2G, 3G, 4G, LTE PCB trace RF-antennes 698MHz ~ 960MHz, 1,4279GHz ~ 1,5109GHz, 1,559GHz ~ 1,61GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz, 3,4GHz ~ 3,6GHz 2,9dBi, 1,7dBi, 1,8dBi, 3,4dBi, 3,8dBi, 4,2dBi I-PEX MHF Opbouwmontage
Categorie
Type antenne
PCB trace
Aantal banden
6
Serie
Return loss
-6dB, -7,5dB
Verpakking
Zak
Versterking
2,9dBi, 1,7dBi, 1,8dBi, 3,4dBi, 3,8dBi, 4,2dBi
Vermogen - max.
3 W
RF familie/standaard
Cellulair
Functies
Kabel - 127mm
Frequentie groep
Breedband
Aansluiting
I-PEX MHF
Frequentie (midden/band)
829MHz, 1,4694GHz, 1,5845GHz, 1,9475GHz, 2,5GHz, 3,5GHz
Type montage
Opbouwmontage
Frequentiebereik
698MHz ~ 960MHz, 1,4279GHz ~ 1,5109GHz, 1,559GHz ~ 1,61GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz, 3,4GHz ~ 3,6GHz