W3908B0100
Productnummer DigiKey
553-W3908B0100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W3908B0100
Beschrijving
RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Gedetailleerde beschrijving
1,585GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Flat Patch RF-antennes 1,56GHz ~ 1,61GHz 0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lijm
Categorie
Type antenne
Flat Patch
Aantal banden
1
Serie
Return loss
-10dB
Verpakking
Bulk
Versterking
0,3dBi
Vermogen - max.
3 W
RF familie/standaard
Navigatie
Functies
Kabel - 100mm
Frequentie groep
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Aansluiting
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frequentie (midden/band)
1,585GHz
Type montage
Lijm
Frequentiebereik
1,56GHz ~ 1,61GHz