739W-X2/20
739W-X2-20
739W-X2-20
739W-X2/20
Productnummer DigiKey
Q282-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
739W-X2/20
Beschrijving
AC RCPT NEMA 5-20R
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomconnector Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje NEMA 5-20R Paneelmontage, kliksysteem
Categorie
Aantal posities
3
Fabrikant
Qualtek
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Serie
Aansluiting
IDC
Verpakking
Bulk
Functies
Afsluitende afdekking
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Vierkant - 24,50mm x 24,50mm
Stijl connector
NEMA 5-20R
Dikte paneel
0,031" ~ 0,071" (0,79mm ~ 1,80mm)
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Goedkeuringsinstantie
cUL, UL
Nominale stroom (A)
20A
Basisproductnummer
Nominale spanning
125 VAC