FAD1-08015CBMW12
FAD1-08015CBMW12
Productnummer DigiKey
Q1005-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FAD1-08015CBMW12
Beschrijving
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 80mm L x 80mm H Kogel 21,8 CFM (0,610m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
24,9dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
600 mW
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Grootte / afmetingen
Vierkant - 80mm L x 80mm H
Gewicht
0,137 lb (62,14 g)
Breedte
15,00mm
Nominale stroom (A)
0,050A
Luchtstroom
21,8 CFM (0,610m³/min)
Spanningsbereik
10,8 ~ 13,2 VDC
Statische druk
0,078 in H2O (19,4Pa)