FAD1-12038DBJW12
Productnummer DigiKey
Q1000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FAD1-12038DBJW12
Beschrijving
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 120mm L x 120mm H Kogel 120,1 CFM (3,36m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
48,0dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
9.12 W
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Grootte / afmetingen
Vierkant - 120mm L x 120mm H
Gewicht
0,518 lb (234,96 g)
Breedte
38,50mm
Nominale stroom (A)
0,380A
Luchtstroom
120,1 CFM (3,36m³/min)
Spanningsbereik
21,6 ~ 26,4 VDC
Statische druk
0,335 in H2O (83,4Pa)