FDA2-25489QBLT4F
Productnummer DigiKey
Q875-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDA2-25489QBLT4F
Beschrijving
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilators Tubeaxial 230 VAC Rond - 254mm dia Kogel 440,0 CFM (12,32m³/min) 2 klemmen
Categorie
Ruis
52,0dB(A)
Fabrikant
Qualtek
Vermogen (watt)
32,00W
Serie
RPM
1650RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 klemmen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Spanning - nominaal
230 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Grootte / afmetingen
Rond - 254mm dia
Gewicht
6 lbs (2,7 kg)
Breedte
89,00mm
Nominale stroom (A)
0,140A
Luchtstroom
440,0 CFM (12,32m³/min)
Materiaal - frame
Aluminium
Statische druk
0,307 in H2O (76,5Pa)
Materiaal - mes
Staal
Type lager
Kogel
Levensduur bij temp.
50000 uur @ 25°C