FKA2-25489NBHT3F
FKA2-25489NBHT3F
Productnummer DigiKey
Q605-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FKA2-25489NBHT3F
Beschrijving
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilators Tubeaxial 115 VAC Rond - 254mm dia Kogel 630,0 CFM (17,64m³/min) 2 klemmen
Categorie
Ruis
62,0dB(A)
Fabrikant
Qualtek
Vermogen (watt)
67,8W
Serie
RPM
2000RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 klemmen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Spanning - nominaal
115 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Grootte / afmetingen
Rond - 254mm dia
Gewicht
4,4 lbs (2 kg)
Breedte
89,00mm
Nominale stroom (A)
0,620A
Luchtstroom
630,0 CFM (17,64m³/min)
Materiaal - frame
Aluminium
Statische druk
0,276 in H2O (68,7Pa)