QADA-50-12-1401
Productnummer DigiKey
Q1193-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QADA-50-12-1401
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 50 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
50 W
Fabrikant
Qualtek
Geen stroomverbruik
210mW (max.)
Serie
Polarisatie
Positief midden
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
100 ~ 240 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Stroom - uitgang (max.)
4,2A