QFWB-65-24-US01
Productnummer DigiKey
Q1186-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QFWB-65-24-US01
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 65W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 65 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Fabrikant
Qualtek
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Type ingang
Vast blad
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
100 ~ 240 VAC
Grootte / afmetingen
4,62" L x 1,98" B x 1,32" H (117,3mm x 50,3mm x 33,5mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
cULus
Stroom - uitgang (max.)
2,7A
Gewicht
0,662 lb (300,28 g)
Vermogen (watt)
65 W