RC-SPIRIT2-915
Productnummer DigiKey
3206-RC-SPIRIT2-915TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RC-SPIRIT2-915
Beschrijving
915MHz Transceiver module S2LP b
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6LoWPAN RF-transceivermodulen 915MHz, 1GHz Antenne niet inbegrepen Opbouwmontage
Categorie
Seriële interfaces
GPIO, SPI
Fabr.
Type antenne
Antenne niet inbegrepen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Gebruikt IC / onderdeel
S2-LP
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,6V
Protocol
Stroom - inkomend
7,2mA
Modulatie
2-GFSK
Stroom - uitgaand
11mA ~ 20mA
Frequentie
915MHz, 1GHz
Type montage
Opbouwmontage
Datasnelheid
38,4kbps
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 75°C