R-78AA12-0.5SMD-R
Productnummer DigiKey
945-1041-2-ND - Tape & Reel (TR)
945-R-78AA12-0.5SMD-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-R-78AA12-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R-78AA12-0.5SMD-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 6W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Vervanging lineaire regelaar DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 500mA 15V - 32V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R-78AA12-0.5SMD-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
6 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OTP, SCP
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
97%
Type
Vervanging lineaire regelaar
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
10-SMD-module
Spanning - ingang (min.)
15V
Grootte / afmetingen
0,60" L x 0,38" B x 0,36" H (15,2mm x 9,7mm x 9,2mm)
Spanning - ingang (max.)
32V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
500mA