R-78B12-2.0
Productnummer DigiKey
945-3041-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R-78B12-2.0
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Vervanging lineaire regelaar DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 2A 15V - 32V Ingang
EDA/CAD-modellen
R-78B12-2.0 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2A
Functies
OTP, SCP
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Efficiëntie
96%
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
3-SIP-module
Spanning - ingang (min.)
15V
Grootte / afmetingen
0,45" L x 0,33" B x 0,69" H (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Spanning - ingang (max.)
32V