R-78HB6.5-0.5
Productnummer DigiKey
945-1062-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R-78HB6.5-0.5
Beschrijving
DC DC CONVERTER 6.5V 3W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Vervanging lineaire regelaar DC/DC-omzetters 1 Uitgang 6,5V 500mA 9V - 72V Ingang
EDA/CAD-modellen
R-78HB6.5-0.5 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Fabr.
Vermogen (watt)
3 W
Verpakking
Buis
Functies
OTP, SCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
91%
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
3-SIP-module
Spanning - ingang (max.)
72V
Grootte / afmetingen
0,45" L x 0,33" B x 0,69" H (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)