R12P1509D
Productnummer DigiKey
945-3142-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R12P1509D
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -9V 33mA, 55mA 10,8V - 13,2V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R12P1509D Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
33mA, 55mA
Fabr.
Vermogen (watt)
1 W
Serie
Spanning - isolatie
6.4 kV
Verpakking
Buis
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Status onderdeel
Actief
Functies
SCP
Type
Geïsoleerde module
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Aantal uitgangen
2
Efficiëntie
80%
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Verpakking / doos
7-SIP-module, 5 kabels
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)