R12P21503D
Productnummer DigiKey
945-3069-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R12P21503D
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -3V 2W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -3V 66mA -333mA 10,8V - 13,2V Ingang
EDA/CAD-modellen
R12P21503D Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 2
-3V
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Toepassingen
ITE (commercieel)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Efficiëntie
84%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Verpakking / doos
7-SIP-module, 5 kabels
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,6mm x 9,8mm x 12,5mm)