R1SX-3.33.3-R
Productnummer DigiKey
945-3053-2-ND - Tape & Reel (TR)
945-R1SX-3.33.3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-R1SX-3.33.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R1SX-3.33.3-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R1SX-3.33.3-R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
303mA
Fabr.
Spanning - isolatie
1 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
74%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
8-SMD-module, 5 kabels
Spanning - ingang (min.)
2,97V
Grootte / afmetingen
0,50" L x 0,43" B x 0,23" H (12,8mm x 10,8mm x 5,8mm)
Spanning - ingang (max.)
3,63V