R24C2T25/R-R
Productnummer DigiKey
945-R24C2T25/R-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
945-R24C2T25/R-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-R24C2T25/R-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R24C2T25/R-R
Beschrijving
2.5W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 2,5 ~ 22,5V -2,5 ~ -22,5V 100mA, -12mA 21V - 27V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R24C2T25/R-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
2.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
53%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
21V
Verpakking / doos
36-BSSOP (0,295", 7,50mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
27V
Grootte / afmetingen
0,51" L x 0,30" B x 0,14" H (12,8mm x 7,5mm x 3,6mm)
Spanning - uitgang 1
Apparaatpakket leverancier
36-SSOP
Spanning - uitgang 2
-2,5 ~ -22,5V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
100mA, -12mA