R9C1T18/R-CT
Productnummer DigiKey
945-R9C1T18/R-CT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R9C1T18/R-CT
Beschrijving
3W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 2,5 ~ 15,5V -2,5 ~ -15,5V 100mA, -12mA 8,5V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R9C1T18/R-CT Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
1.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Zak
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
52%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
8,5V
Verpakking / doos
36-BSSOP (0,295", 7,50mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
0,51" L x 0,30" B x 0,14" H (12,8mm x 7,5mm x 3,6mm)
Spanning - uitgang 1
Apparaatpakket leverancier
36-SSOP
Spanning - uitgang 2
-2,5 ~ -15,5V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
100mA, -12mA