RAC01-12SC
Productnummer DigiKey
945-1398-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAC01-12SC
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 83mA 80 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAC01-12SC Modellen
Categorie
Functies
SCP
Fabrikant
Recom Power
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
72%
Verpakking
Buis
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
1,33" L x 0,87" B x 0,71" H (33,7mm x 22,2mm x 18,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, EN, UL
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Lijnregeling
±2%
Spanning - uitgang 1
12V
Belastingsregeling
±6%
Stroom - uitgang (max.)
83mA
Gewicht
0,055 lb (24,95 g)
Vermogen (watt)
1 W